info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene Gelee Gommante Douceur

Çmimi:2,550.00 L 2,040.00 L -20%

Skrub pastrues për të gjitha tipet e lëkurave

50ml

Stock: Ka stok

SKU: AV007
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Action

,

Pershkrimi

Ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të  lëkurës, si pasojë e veprimit mekanik të mikrosferave. I jep lëkurës freski, shkëlqim dhe komfort. I përshtatshëm dhe për lëkurat shumë të ndjeshme. Pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurë të pastër të thatë ose të njomë dhe masazhohet lehtësisht. Shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të aplikohet një ose dy herë në javë në varësi të llojit të lëkurës.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, WATER AQUA , NIACINAMIDE, COCO,GLUCOSIDE, CELLULOSE ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, CETRIMONIUM BROMIDE, CITRIC ACID, COCO,GLUCOSIDE, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL OLEATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, JOJOBA ESTERS LECITHIN, POLYSORBATE 60, RED 30 CI 73360 , SODIUM SALICYLATE, SORBITAN ISOSTEARATE TALC, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ZINC GLUCONATE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping