info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

ACM Depiwhite Anti-Brown Spot Cream

Çmimi:1,950.00 L

Krem trajtues kundër njollave kafe për fytyrën, duart dhe dekoltenë.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: ACM16
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Specific For

,

Përshkrimi

Trajtim kundër njollave të errëta në lëkurë.

Falë kombinimit të substancave të veçanta aktive, Depiwhite Cream trajton dhe minimizon njollat ​​kafe.
Ky produkt kufizon rishfaqjen e tyre dhe unifikon lëkurën, duke rregulluar prodhimin e melaninës që formon njolla kafe, falë 3 veprimeve sinergjike:

– Reduktimi i prodhimit të melaninës;
– Eliminimi i melaninës ekzistuese të epidermës;
– Stimulimi i biodegradimit të melaninës.

Pa parfum.

Përdorimi

Aplikoni kremin kundër njollave një herë në ditë, vetëm në zonat e prekura të qafës, fytyrës ose dekoltesë për 2 deri në 6 muaj.

Shmangni ekspozimin në diell pas aplikimit të produktit dhe në rast ekspozimi aplikoni një krem ​​të përshtatshëm kundër diellit.

Përbërësit

Aqua (Water), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Propanediol, Glycerin, Behenyl Alcohol, C12-13 Alkyl Lactate, Hydrogenated Coconut Acid, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate Se, Kojic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Magnesium Sulfate, Manganese Sulfate, Lactic Acid, Aluminum Silicate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Niacinamide, Reseda Luteola Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract, Carum Petroselinum Herb Extract, Tocopherol, Polyacrylate Crosspolymer-6, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Disodium EDTA, Methylpropanediol, O-Cymen-5-Ol, Hexamidine Diisethionate, Sodium Metabisulfite, Polysorbate 80, T-Butyl Alcohol, Sorbitan Oleate

Quick Comparison

SettingsACM Depiwhite Anti-Brown Spot Cream removeACM Vitix Gel removeIsispharma Unitone 4 White removeBio Balance Perfect Glow Super Ampoule removeYouth Lab Brightening Boom Mask remove
Image
SKUACM16ACM23ISIS35BIOB022YL063
Rating
Price1,950.00 L4,680.00 L2,890.00 L2,340.00 L3,510.00 L 2,808.00 L -20%
Stock

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

AvailabilityKa stokKa stokKa stokKa stokKa stok
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKrem trajtues kundër njollave kafe për fytyrën, duart dhe dekoltenë. 40 mlXhel i cili vepron në zonat e depigmentuara të prekura nga vitiligo. Për trupin dhe fytyrën. 50 mlKrem depigmentues për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë 30 mlAmpula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara. 10 ampula x 2 mlMaskë njëpërdorimshe me efekt ndriçues, rivitalizues dhe hidratues. 4 maska
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Specific For

,

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

,

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

4 maska

Skin Type

,

Specific For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare