info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

A-Derma baume levres

Çmimi:1,100.00 L

Tubet për buzët 15ml

Stock: S’ka stok

SKU: AD023

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Zbutës për lëkurën e buzëve. Në sajë të përzjerjes së vajrave dhe përbërësve të tjerë mineralë në përbërje, shërben njëkohësisht si riparues dhe mbrojtës për buzët.

Pa ngjyrues, pa parfum, pa konservues, hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në buzë sa herë të jetë i nevojshëm.

Përbërësit

Octyldodecanol isopropyl palmitate hydrogenated castor oil cetyl esters beeswax (cera alba) bis-diglyceryl polyacyladipate-2 cetearyl ethylhexanoate caprylic/capric triglyceride butyrospermum parkii (shea) butter (butyrospermum parkii butter) avena sativa (oat) kernel flour (avena sativa kernel flour) copernicia cerifera (carnauba) wax (cera carnauba) polyethylene hydrogenated polyisobutene tocopheryl acetate fragrance (parfum) isopropyl myristate panthenol propylene glycol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping