info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

BioCare Nutrisorb Methyl B12

Çmimi:3,280.00 L

Solucion me bazë ujore i vitaminës B12
Flakon x 15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me vitaminë B12, në formën e një solucioni oral me bazë ujore.
I rëndësishëm për:
– sistemin imunitar;
– sistemin nervor;
– prodhimin e energjisë;
– pakëson lodhjen.

Përmban vitaminën B12 në formën e hidroksikobalaminës.
Nuk përmban alergenë ose substanca të tjera shtesë.
Ka një paketim të riciklueshëm pra është miqësor me ambjentin.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.

I përshtatshëm për të gjithë personat që kanë vështirësi në konsumimin e tabletave ose kapsulave.
I lehtë në përdorim.
Mund të merrni kudo me vete.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara cdo përdorimi.
Rekomandohet të konsumohen 10 pika në ditë.
Ose lejini të treten në gojë ose mund ti përzjeni me ujë dhe më pas ti pini.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Purified Water, Vitamin B12 (Hydroxycobalamin), Preservatives (Citric Acid & Potassium Sorbate).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping