info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Stada Eunova B12 Plus

Çmimi:1,500.00 L

Suplement ushqimor me vitaminë të grupit B, për një jetë plot energji
Kuti x 10 flakonë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Eunova B12 Plus është një suplement ushqimor që kombinon disa nga vitaminat e grupit B, të nevojshme për një sërë proçesesh që ndodhin në organizëm.

Vitamina B12/kobalamina:
– pakëson lodhjen;
– është e nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor;
– merr pjesë në proçese metabolike.

Vitamina B1/tiamina:
– është e nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor;
– ka efekt pozitiv në shëndetin mendor;
– merr pjesë në proçese metabolike që shoqërohen me çlirim energjie.

Vitamina B2/riboflavina:
– pakëson lodhjen;
– është e nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor;
– merr pjesë në proçese metabolike.

Vitamina B6/piridoksina:
– pakëson lodhjen;
– merr pjesë në proçese metabolike që shoqërohen me çlirim energjie;
– e nevojshme për funksionimin normal të sistemit nervor.

Nuk përmban gluten, laktozë dhe alkool.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Kujdes hapjen e flakonit!
Tundeni flakonin përpara përdorimit.
Për të rriturit dhe adoleshentët mbi 14 vjec rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin B12: 500 µg / per bottle 20,000% of the daily intake*
Vitamin B1: 1.1 mg / per bottle 100% of the daily intake*
Vitamin B2: 1.4 mg / per bottle 100% of the daily intake*
Vitamin B6: 1.4 mg / per drinking bottle 100% of the daily intake*

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping