info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Flora Mouthwash

Çmimi:730.00 L

Shpëlarës goje kundër aromës së pa këndshme të gojës
300ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lacalut Flora shpëlarës siguron higjienën e përditshme të gojës dhe ndihmon në mirëmbajtjen e dhëmbëve dhe mishit të dhëmbëve.
Ndihmon në rivendosjen e florës bakteriale të shëndetshme, duke larguar aromën e pakëndshme të frymëmarrjes.

Falë formulës së tij të veçantë, i kundërvihet erës së pakëndshme të gojës, siguron freskinë e saj dhe lë një sens të këndshëm në zgavrën me gojë.
Gjithashtu parandalon prishjen e dhëmbëve.

Përdorimi

Shpëlahet goja për 30 sekonda me një sasi të vogël lëngu 10 mililitra. Për një dozim të saktë, një gotë matëse është e përfshirë në ambalazhin e shpëlarësit. Lëngu nuk duhet të gëlltitet, edhe pse një gëlltitje e rastësishme është absolutisht e padëmshme. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, pas larjes së dhëmbëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping