info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Sensitive Mouthwash

Çmimi:730.00 L

Shpëlarës goje për dhëmbë të ndjeshëm
300ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Suitable For

Përshkrimi

Shpëlarësi i gojës Lacalut Sensitive:
-parandalon formimin e kariesit, tartarit dhe pllakave dentare;
-ul ndjeshmërinë e dhëmbëve.
Rekomandohet të përdoret së bashku me pastën dhe fillin dentar për një efekt maksimal.
I domosdoshëm për personat që kanë implante dentare, tela dhe pajisje të tjera dentare si dhe probleme me mishrat e dhëmbëve.
Pa alkool.

Përdorimi

Shpëlahet goja për 30 sekonda me një sasi të vogël lëngu 10 mililitra. Për një dozim të saktë, një gotë matëse është e përfshirë ne ambalazhin e shpëlaresit. Lëngu nuk duhet të gëlltitet, edhe pse një gëlltitje e rastësishme është absolutisht e padëmshme. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje, pas larjes se dhëmbëve.

Shpëlaresi LACALUT sensitive krijon një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e smaltit.
Për efekt maksimal nuk rekomandohet të merret ushqim dhe lëngje për 30 minuta pas procedurës.Për të reduktuar ndjeshmërinë e dhëmbëve

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping