info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis IQ Balance

Çmimi:3,600.00 L 3,060.00 L -15%

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe rrit përqëndrimin
Kuti x 30 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: PHYS015
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Në periudha të caktuara (sidomos periudha provimesh) është e nevojshme të kemi një kujtesë të fortë dhe përqendrim të mirë.
Physalis IQ Balance është një suplement ushqimor që kombinon 2 bimë si Bacopa dhe Ginsengu indian, të dy përëbërës me veprim qetësues në situata stresi.
Bacopa ndihmon në përmirësimin e memories dhe shtimin e përqëndrimit.
Ashëaganda dhe maca, kanë gjithashtu vetinë të rrisin përqëndrimin dhe performancën mendore.
Vitaminat e grupit B janë të rëndësishme për funksionimin normal të sistemit nervor, kurse vitamina C dhe magnezi ndihmojnë në pakësimin e lodhjes.
Balsami i limonit, i pranishëm në formulim kontribuon në ruajtjen e performancës mendore dhe në përmirësimin e funksioneve konjitive.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji mos e përdorni këtë suplement ushqimor.
Këshillohuni me mjekun ose farmacistin përpara përdorimit të këtij suplementi ushqimor, nëse jeni duke përdorur medikamente me veprim antikoagulant.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Tabletat konsumohen gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

magnesium glycerophosphate, bacopa extract (12.8%), ashwagandha extract (12.8%), lemon balm extract (12.8%), maca extract (10.7%), bulking agent: microcrystalline cellulose, vitamin C, ginkgo bilobo extract (3.8%), glazing agent: fatty acids, bamboo powder (Bambusa arundinacea), zinc bisglycinate, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, vitamin B3, vitamin B5, sodium riboflavin-5′-phosphate, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, emulsifier: glycerol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping