info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Normon Normo Care Memoria

Çmimi:2,890.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën dhe shton përqëndrimin
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: 4497811
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me ginkgo biloba, fosfatidilserinë, glutaminë dhe vitamina të grupit B, me ndikim pozitiv në memorie dhe përqëndrim.
Ginkgo Biloba është një ndër bimët më të lashta. Historikisht është përdorur për të përmirësuar memorien dhe rritur përqëndrimin.
Në sajë të flavonoideve ka veti antioksiduese.
Glutamina është një aminoacid i rëndësishëm për funksionimin normal të sistemit nervor.
Vitaminat e grupit B ndihmojnë në ruajtjen e funksioneve psikologjike normale.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në mëngjes.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Cyanocobalamin, Folic Acid, Ginkgo Biloba, Thiamine Mononitrate, Phosphatidylserine.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping