info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Zinc Forte

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Suplement ushqimor me bisglicinat zinku
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Zinc Forte është një suplement ushqimor që kombinon bisglicinatin e zinkut me bakrin dhe vitaminën B6.

Efektet:
– I nevojshëm për funksionimin e sistemit nervor.
– I nevojshëm për thonj të fortë, lëkurë dhe flokë të shëndetshëm.
– Mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Përbërësit e këtij formulimi gjenden në formë organike.
Formulimit i është shtuar dhe Maritech, ekstrakt i Fucus vesiculosus, i pasur me fucoidan.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret për kohë shumë të gjata pa ndërprerje.
I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Tableta merret gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

gum arabic, zinc bisglycinate, fucoidan extract from the seaweed Fucus vesiculosus (7.5%), bamboo powder (Bambusa arundinacea), glazing agent: fatty acids, vitamin B6, copper bisglycinate, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, emulsifier: glycerol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping