info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Çmimi:3,920.00 L 3,528.00 L -10%

Vaj ushqyes për flokë të thatë
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim 98% natyral me një teksturë lehtësisht të absorbueshme, që kthen në jetë flokun e thatë dhe të dëmtuar.
Kombinimi i vitaminës E me vajin e përftuar nga e verdha e vezëve, camelian dhe vajin karania rigjeneron fibrat e flokëve dhe i mbron ato nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Flokët fitojnë butësinë, elasticitetin dhe shkëlqimin në mënyrë të menjëhershme.

Përdorimi

Aplikohet në majat e flokut të thatë para se të bëhet larja me shampo.
Lihet për 10 minuta dhe më pas bëhet larja e flokut.
Në rast të flokëve shumë të thatë lihet për 20 minuta.
Mund të kombinohet më Phytopolléine Botanical Scalp Treatment.

Përbërësit

ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. ZEA MAYS (CORN) OIL. SQUALANE. CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL. PARFUM / FRAGRANCE. PONGAMIA GLABRA SEED OIL. OVUM OIL / EGG OIL / HUILE D´OEUF. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) LIPIDS. TOCOPHEROL. 940Z.