info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-refluks

Showing all 12 results

Ofertë!
-5%

HIPP Qumësht anti-refluks AR

Qumësht anti-refluks për bebe që nga lindja 300 g
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë

Fluxoril Bustine

Suplement ushqimor që pakëson simptomat e refluksit gastro-ezofageal Kuti x 14 bustina
1,799.98 L
Shtoje në shportë

NeoBianacid Acidita, Reflusso e Problemi Digestivi

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin, shtim të aciditetit të stomakut dhe probleme me tretjen Kuti x 45 tableta të përtypshme
1,920.15 L
Shtoje në shportë

NeoBianacid Acidita e Reflusso

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me refluksin dhe shtim të aciditetit të stomakut Kuti x 14 tableta të përtypshme
930.02 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Essox One

Suplement ushqimor që pakëson simptomat e refluksit gastro-ezofageal Kuti x 20 bustina
2,970.00 L 2,673.00 L -10%
Shtoje në shportë

Gastren Duo shurup

Solucion oral që neutralizon aciditetin e stomakut 100 ml
919.00 L
Shtoje në shportë

Actonorm Gel

Solucion oral që neutralizon aciditetin e stomakut 200 ml
530.00 L
Shtoje në shportë

Diovol Plus tableta të përtypshme

Tableta që neutralizojnë aciditetin e stomakut Kuti x 50 tableta të përtypshme
1,040.00 L
Shtoje në shportë

Maalox tableta

Tableta të përtypshme që neutralizojnë aciditetin e stomakut Kuti x 40 tableta të përtypshme
394.00 L
Shtoje në shportë

Maalox shurup

Solucion oral që neutralizon aciditetin e stomakut 250 ml
407.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk AR

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me refluksin gastro-ezofageal 400 g
2,235.00 L 2,011.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping