info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Detergjentë intimë

Showing 1–20 of 30 results

Froika Froipol Liquid

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Detergjent intim me pH 5.5 500 ml
894.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Floragyn Ovuli

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale Kuti x 6 ovula
1,860.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Extrasept

Detergjent intim për përdorim të përditshëm me veti anti-fungale & anti-bakteriale. 250 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Cransept

Detergjent intim, i cili parandalon përsëritjen e infeksioneve urinare. 250 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Wash Original

Detergjent intim për të gjitha llojet e lëkurës dhe për të gjitha moshat. 250 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Eva Douche Chamomile

Lavandë vaginale, e pasur me kamomil dhe acid laktik, e cila pastron dhe qetëson mukozën vaginale nga irritimi dhe inflamacioni. 147 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

Eva Intima Baking Soda

Lavandë vaginale, e cila largon sekrecionet fiziologjike dhe ato patologjike. 147 ml
750.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN PRONEEM Intimate cleanser

Detergjent intim për përdorim të përditshem, i rekomanduar sidomos gjatë menstruacioneve, shtatzënisë dhe pas lindjes. 200 ml
1,270.00 L
Shtoje në shportë

DermoXEN FLOREXIL Vaginal Douche

Dush vaginal me veti qetësuese dhe antibakteriale. 5 flakon njëpërdorimësh x 140 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Dreagin Bact Lavanda Vaginale

Produkt mjekësor i përshtatshëm si terapi bashkëshoqëruese në infeksionet vaginale Paketim x 5 lavanda vaginale
2,370.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noregyn Intimate Cleansing Gel

Xhel për përdorim të përditshëm për zonën intime. 500 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygenic Foam Wash

Shkumë e butë larëse për zonën intime, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 200 ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Gel Fraîcheur Hygeine Intime

Xhel larës i përditshëm i cili ruan ekuilibrat në zonën intime. 200 ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gyn-8 Gel Apaisant Hygèine Intime

Xhel pastrues dhe qetësues i irritimeve në zonën intime. 100 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Aid Cleanser

Pastrues i përshtatshëm për zonën intime. 200 ml
1,620.00 L 1,296.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Intim Area Liquid

Detergjent intim për përdorim të përditshëm me pH 4. 200 ml
1,474.00 L 1,179.20 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Deter Day Girl pH 6 Detergente Intimo

Detergjent intim për vajza në moshën e pubertetit 200 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Deter Day pH 4

Detergjent për zonën intime me pH 4 150 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare