info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Çmimi:1,050.00 L 840.00 L -20%

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI113
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Specific For

Suitable For

Spraj i cili pastron butësisht, freskon dhe qetëson zonën intime, duke respektuar ekuilibrin e saj falë pH fiziologjik.

Kompleksi GLYCO-GYN pastron butësisht pa shkaktuar tharje dhe kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit të duhur në mukoza.
Vetitë hidratuese dhe qetësuese të ujit termal Uriage ndihmojnë në ruajtjen e ndjesisë së komfortit.
Acidi laktik dhe kompleksi i tij inovativ i pastrimit ndihmojnë në respektimin dhe ruajtjen e ekuilibrit natyal të florës intime.

Pa sapun
Hipoalergjik
pH 5.5
Testuar nën kontrollin gjinekologjik

Spërkateni direkt në pjesën e jashtme të zonës intime dhe më pas fshijeni butësisht.
Mos e shpëlani. Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA (WATER, EAU) ● DECYL GLUCOSIDE ● GLYCERIN ● LACTIC ACID ● CETRIMONIUM BROMIDE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.