info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-10%

Parasoftin Piling Ҫorape

Trajtim me efekt peeling për këmbët. Paketim me 1 cift corapesh për 1 përdorim
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë për thembra

Pomadë eksfoljuese dhe zbutëse për thembra të thata dhe të çara 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Refreshing Deodorant 24HR Reve de The

Roll on për femrakundër djersitjes 24 h me ekstrakte të çajit jeshil 50 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Regenerating Mask

Maskë rigjeneruese për këmbët 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Parasoftin Masca Hidratanta

Maskë hidratuese për këmbët me Aloe Vera 1 maskë
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Kid Care Extra Mild Deo Roll-on

Deodorant roll-on, i përshtatshëm për fëmijë dhe adoleshentë. 50 ml
830.00 L 664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Hydrating Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën hidratuese për këmbët me aloe vera
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Parasoftin Set – Exfoliating Socks + Regeneranting Mask

Bli çorapet eksfoljuese Parasoftin dhe përfito falas maskën rigjeneruese me gjalpë shea
1,450.00 L 900.00 L -37%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Cicatopy Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,850.00 L 1,295.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Roll-on

Anti-transpirant i cili parandalon dhe trajton djersitjen e tepruar. 40 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Solucion kundër kallove

Solucion për trajtimin e kallove 10 g
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Hygienic Intensive Foot Cream

Krem ushqyes & eksfoliues për këmbët, gjunjët dhe bërrylat. 75 ml
1,060.00 L 848.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem UR-10 Crème Pieds

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët me 10 % ure 75 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë

Scholl Nourish Pedimask Nutriente

Maskë hidratuese për këmbët pa aromë
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariéderm Onguent Fissures Crevasses

Pomadë riparuese dhe rigjeneruese e lëkurës, specifike për zonat e çara apo të dëmtuara. 40 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Hygienic Foot Powder

Pudër kundër djersitjes dhe aromës së keqe të këmbëve. 70 g
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinotherapist Foot Beauty Cream

Krem që përmirëson mikroqarkullimin dhe pakëson skuqjen e këmbëve 75 ml
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam CryoGel Gambe Leggere Azione Fredda

Xhel në të ftohtë për këmbë të lehta dhe të tonifikuara 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Farmaci “Daja” Pomadë me acid salicilik

Pomadë me acid salicilik për përdorim lokal, në lëkurë 30 g
560.00 L 504.00 L -10%
Shtoje në shportë