info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem UR-10 Crème Pieds

Çmimi:1,500.00 L 1,050.00 L -30%

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët me 10 % ure
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Me 10% ure të pastër mbi 99,8%. Teksturë e butë kremoze. Nuk ngjit.
Ushqen intensivisht këmbët shumë të thata dhe riparon çarjet e thembrave.
Për lëkurë të butë dhe elastike. Me aromë të këndshme.

• Zbut lëkurën
• Ushqen intensivisht lëkurën e këmbëve
• Hidraton 24 orë

Aplikohet duke insistuar mbi zonat e dëmtuara.
Nuk aplikohet në plagë dhe lëkurën e fëmijës

Aplikohetme lëvizje rrethore, duke masazhuar deri në përthithje të plotë. Të tregohet vecanërisht vëmendje në zonën e thembrave.

AQUA (WATER) . PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) . UREA . GLYCERIN . POLYSORBATE 60 . SORBITAN STEARATE . CYCLOPENTASILOXANE . GLYCERYL STEARATE . PEG-100 STEARATE . PALMITIC ACID . STEARIC ACID . CETYL ALCOHOL . CERA ALBA (BEESWAX ) . ALLANTOIN . PHENOXYETHANOL . CARBOMER .CHLORPHENESIN . SODIUM HYDROXIDE . PARFUM (FRAGRANCE) .

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.