info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 70 results

Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Quinine

Shampo me bazë kinine kundër rënies së flokëve
1,120.00 L1,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendecnë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,638.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Serum Treatment For Hair Growth

Serum trajtues për rritjen e flokëve dhe parandalimin e rënies së tyre. 150 ml
3,230.00 L 2,261.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
6,190.00 L 4,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Strengthening Shampoo Anti-hair Loss

Shampo me veprim forcues për flokë të brishtë që kanë tendecnë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,638.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Nova Genina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anaphase Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Nova Genina Shampo Fortificante Rivitalizzante

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
1,150.00 L 977.50 L -15%
Shtoje në shportë

Dermedic Capilarte Set kundër rënies së flokëve

Bli serumin kundër rënies së flokëve dhe përfito FALAS shampon kundër rënies së flokëve 150 ml  300 ml
3,230.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Fortifiant & Stimulant Baume Quinine & Vitamines B

Balsam forcues & rivitalizues me kininë  dhe vitamina B për flokë të dobët 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sugarbearhair Hair Vitamins

Suplement me vitamina për flokët Paketim me 60 arushë të përtypshëm
4,680.00 L 4,212.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Energy+ Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 400 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Sebu-Balance Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 ml
2,340.00 L 1,638.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Pharmaceris H-Stimopurin Specialist Hair Growth Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 250 ml
2,239.00 L 1,679.25 L -25%
Shtoje në shportë