info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Rigenforte Naturcaps

Çmimi:1,150.00 L 977.50 L -15%

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm
30 kapsula natyrale

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Suitable For

Specific For

Suplement ushqimor i krijuar specifikisht për mirëqënien e flokëve tuaj.
Përmban:
-biotinax (përbërës patentë), që kombinon biotinën me metioninën dhe cisteinën, me ndikim pozitiv në forcimin e flokut ekzistues dhe mbirjen e flokut të ri;
-selen, i rëndësishëm për të patur flokë të shëndetshëm;
-bakër, i nevojshëm për ruajtjen e ngjyrës natyrale të flokëve tuaj;
-vitaminë E, me veti antioksiduese, që mbron nga stresi oksidativ;
-zink.

Teknologjia e përdorur për përftimin e kapsulave të suplementit Rigenforte është një teknologji patentë e shpikur nga ESI. Përmbajtja e kapsulave çlirohet gradualisht, duke bërë që përfitimi i organizmit të jetë sa më i lartë.
Kapsulat përftohen nga fibra vegjetale që vijnë si pasojë e fermentimit të tapiokës (tepa). Treten lehtësisht dhe mund të përdoren si nga veganët dhe vegjetarianët.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-aromatizues artificialë;
-gluten;
-OMGJ;
-konservues.
I përshtatshëm për vegjetarianë.
I testuar klinikisht.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet të pihet 1 kapsul në ditë e shoqërusr me shumë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Biotinax
Zinc
Copper
Selenium
Vitamin B5 – Pantothenic Acid
Vitamin E
Vitamin B6
Folic Acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.