info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Dermedic Capilarte Set kundër rënies së flokëve

Çmimi:3,230.00 L

Bli serumin kundër rënies së flokëve dhe përfito FALAS shampon kundër rënies së flokëve

150 ml  300 ml

Informacion shtesë

Brand

Masa

150 ml, 300 ml

Action

Hair Type

Formulimi

,

Dermedic Capilarte Serum Treatment For Hair Growth

Action

,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Dermedic Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Action

, ,

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

300 ml

Specific For

Suitable For

Set promocional kundër rënies së flokëve.

Bli serumin kundër rënies së flokëve Dermedic dhe përfito falas shampon kundër rënies së flokëve Dermedic.