info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Physio Compact Latex Soother 6-12 M

Çmimi:650.00 L

Biberon gënjeshtar i përshtatshëm për bebe 6-12 muaj

Spastroje
blu
rozë


SKU: CHI514V
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Biberoni Physio për foshnje mbi 6 muajsh është zgjedhja e duhur për zhvillimin oral të fëmijës suaj.
Përdorimi i tij forcon muskujt e fytyrës dhe të gjuhës, kontribuon në një zhvillim të saktë anatomik të gojës dhe qiellzës dhe ndihmon në parandalimin e shtrembërimit të mundshëm të harqeve dentare.

Material gomë e butë, e pranuar nga 98% e fëmijëve.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping