info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Anti-colic Newborn Starter Gift Set Set Philips Avent

Çmimi:5,140.00 L

Paketim dhuratë për foshnje të sapolindura

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

, ,

Masa

1 biberon i gënjeshtërt, 1 furçë pastruese, 4 shishe ushqimi

Material

,

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Seti për të sapolindur Philips Avent përmban:
– 4 shishe ushqimi (2 shishe të vogla, njëra nga të cilat e pajisur me valvulë kundër ajrit dhe 2 shishe të mëdha);
– 1 biberon të gënjeshtërt;
– 1 furçë për pastrimin e shisheve të ushqimit dhe aksesorëve të tjerë të foshnjës.

Shishet e ushqimit përbëhen prej material polipropileni, ndërsa koka e tyre prej silikoni.
Pa BPA.
Me grykë te gjerë.
Të pajisura me valvulën anti-kolikë.

Biberoni i gënjeshtërt ka formë ortodontike dhe është prej silikoni.

Mund të lahen në pjatalarëse.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping