info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,030.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë mbi 18 muajsh
Kuti x 2 copë

Spastroje
blu/gri
rozë/portokalli


SKU: AVE0174V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/gri, rozë/portokalli

Përshkrimi

Mundwsoni ajrosjen e lëkurës sw foshnjes, duke zgjedhur biberonin e gënjeshtërt Ultra Air Philips Avent.
Lëkura qëndron e thatë gjatë gjithë kohës dhe në këtë mënyrë nuk irritohet.
Ka formë që pranohet nga 98% e foshnjeve.
Krijuar në disa dizajne dhe ngjyra, si dhe në format që ndriçon gjatë natës.

I pwrbwrw prej materiali silikon.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping