info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Physioforma Soft Silicone Soother 16-36 M

Çmimi:540.00 L

Biberon i gënjeshtërt silikon i butë për bebe 16-36 muaj.

Spastroje
blu
rozë


SKU: CHI523V
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 copë

Material

Mosha

,

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Biberonët gënjeshtarë Chicco Physio Forma Air janë ortodontikë me ajërosje të shumfishtë që nxisin frymëmarrjen fiziologjike.
Të përshtatshëm për fëmijë të moshës 0-6 muajsh.

Forma unike ndihmon në pozicionimin e gjuhës përpara qiellzës, duke liruar rrugët e frymëmarrjes.
Përbërë nga material 100 % silikon.
Skajet e rrumbullakosura qëndrojnë lehtë në lëkurën e bebit.

Të testuara klinikisht.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping