info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Ultra Air Happy Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,020.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 m
Kuti x 2 copë

Spastroje
rozë/lejla
blu/jeshile
jeshile/portokalli


SKU: AVE0169V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, jeshile/portokalli, rozë/lejla

Përshkrimi

Zgjidhni biberonin e gënjeshtërt më të përshtatshëm për foshnjën tuaj.

Biberoni i gënjeshtërt Philips Avent wshtw i pajisur me disa vrima të mëdha, qe mundësojnë ajrosjen e lëkurës së foshnjeve dhe e mbajnë atë të butë dhe të thatë.
Forma e biberonit të gënjeshtërt është e ngjashme me formën e gjoksit.

I pwrbwrw prej materiali silikon.
I pranishëm në disa dizajne.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping