info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Immunilflor Pocket Drink

Çmimi:1,510.00 L 1,283.50 L -15%

Suplement ushqimor që rrit imunitetin
16 bustina

Stock: Ka stok

SKU: ESI169
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

16 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me Echinacea, shtog, zink dhe mjaltë manuka, përbërës me ndikim pozitiv në sistemin imunitar.

Echinacea dhe shtogu ndihmojnë në rritjen e imunitetit.
Zinku rrit imunitetin dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Përmban 2 miliard fermente laktike/dozë.
Këtij suplementi ushqimor i është shtuar dhe mjalti Manuka, i prodhuar në Zelandën e Re, nga polenet e luleve Manuka

Ka teksturë të trashë dhe është tepër i shijshëm.
Të mos përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Pa gluten.
I përshtatshëm për t’u përdorur nga vegjetarianë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Konsumoni 1 bustinë në ditë, siç është ose të tretur me pak ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

echinacea, elderberry, manuka honey, zinc, tyndallized enzymes

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping