info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Le Dieci Erbe Lattulosio

Çmimi:1,400.00 L 1,190.00 L -15%

Shurup me laktulozë, substancë me veti laksative
180 ml

Stock: Ka stok

SKU: ESI171
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

180 ml

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me laktulozë, lëng të koncentruar kumbulle, ekstrakte bimore të mëllagës, tamarind, gjëmb gomari, luleradhiqe, angjinar, kanellë, lajthi dhe nenexhik.

Laktuloza ka veti laksative (përshpejton eleminimin e tranzitit intestinal).
Kumbulla, tamarindi, luleradhiqja, kanella dhe lajthia rregullojnë dhe lehtësojnë eleminimin e tranzitit intestinal.
Mëllaga ndihmon në eleminimin e tranzitit intestinal dhe ka veprim qetësues në sistemin tretës.
Gjemb gomari, angjinarja dhe luleradhiqja lehtësojnë funksionet hepatike dhe depurative, si dhe përmirësojnë tretjen.
Ky suplement ndihmon në eliminimin e gazrave.
Nenexhiku, ashtu si dhe kanella, normalizon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe ndihmon tretjen.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 20 ml në ditë, si dozë e vetme, siç është ose e tretur në ujë.
Konsumojeni pak përpara se të shtriheni për të fjetur.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

lactulose, plum, marshmaloww, milk thistle, artichoke, tamarind, dandelion, mallow, cinnamon, witch hazel, mint

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping