info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Serenesi Forte

Çmimi:2,810.00 L 2,388.50 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe përmirëson humorin
60 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: ESI180
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Serenesi Strong është një suplement ushqimor që ka për qëllim:
– të pakësojë stresin;
– të përmirësojë humorin;
– të ndikojë pozitivisht te pacientët që kanë depresion të lehtë ose të moderuar.
Është efikas në periudha stresi mendor dhe fizik, të shoqëruara me përkeqësim të humorit dhe humbje të interesit për aktivitetet e përditshmërisë.

Lule basani, është një bimë që ka veti të përmirësojë humorin.
Rrënjët e bimës Ashwaganda përdoren si tonik në rast të lodhjes fizike dhe mendore dhe ndikojnë pozitivisht në mirëqenien mendore.
Magnezi dhe vitamina B6 kontribuojnë në pakësimin e lodhjes, në mirë-funksionimin normal të sistemit nervor dhe në mbarëvajtjen e proçeseve normale metabolike.

Nuk përmban:
– gluten;
– OMGJ;
– konservues;
– ngjyrues artificialë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nga adoleshentët, fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.
Nëse jeni duke përdorur medikamente të tjera këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni Serenesi Strong, pasi si pasojë e pranisë së lule basanit, pasi mund të ndërveprojë me këto medikamente dhe të ndryshojë efikasitetin e tyre.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë, të shoqëruara me shumë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

St.John Wort, Ashwaganda, vitamin B6, magnesium

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping