info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing all 8 results

Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Riche SPF 30

Hidratues Spf 30 për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë 40 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Legere SPF 30

Hidratues me SPf 30 për lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar, normale e mikse 40 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Riche

Hidratues për lëkurë të ndjeshme, të thatë e shumë të thatë 40 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Serum Hydratant

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme & të dehidratuar 30 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Hydrance Optimale Legere

Hidratues për lëkurë të ndjeshme, të dehidratuar normale dhe mikse 40 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Hydrance BB-Riche Crème Hydratante Teintée SPF 30

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues për lëkurë normale dhe të thatë. 40ml
3,300.00 L 2,310.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Hydrance BB-Légère Emulsion Hydratante Teintée SPF 30

Emulsion hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues. Formuluar për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,300.00 L 2,310.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping