info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Pampers Harmonie 2

Çmimi:1,720.00 L

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg
Paketim me 39 pelena

Stock: Ka stok

SKU: PA42
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

39 fije

Mosha

Suitable For

Pelenat Pampers Harmonie përbëhen nga pambuk cilësor, materiale të buta bimore si dhe përbërës të tjerë të përzgjedhur me shumë kujdes.

Hipoalergjike dhe të testuara klinikisht.
Pambuku i përdorur është prodhuar në SHBA dhe është pjesë e programit Cotton LEADS i cili promovon cilësi dhe qendrueshmëri.

Duke qenë se bebushi juaj meriton më të mirën për lëkurën e tij, Pampers Pure ofron mbrojte të sigurtë deri në 12 orë.
●Shtresa qendrore është me veti ultra përthithëse, përbëhet nga një pjesë e butë dhe e pambuktë pa klor, përthithës arome me bazë minerale dhe polimer ultra përthithës.
●Pjesët anësore të pelenave janë të buta, fleksibël dhe tërhiqen pa u këputur, të përbëra me polipropilen dhe elastinë.

Testuar dermatologjikisht.
0% parfum
0% zbardhues klori
0% Alergjenë EU26
0% parabene

OTALLY CHLORINE-FREE FLUFF PULP, MINERAL-BASED ODOR ABSORBER, SUPER ABSORBENT POLYMER, PLANT-BASED/POLYPROPYLENE FIBER BLEND, PREMIUM COTTON, POLYPROPYLENE, POLYETHYLENE, POLYESTER, ADHESIVES (FOR SEAMS AND JOINTS), INKS (MADE WITHOUT DISPERSE DYES), pH SENSITIVE STRIP (WETNESS INDICATOR).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.