info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Ultra Soothing Normal toOily Hair

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo për skalp të irrituar e flokë normalë në të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Formulim kremoz,
i butë, delikat për
lëkurën i cili qetëson skalpin e irrituar.
Në sajë të përmbajtjes së vitaminës Cg ( një formë e sintetizuar e vitaminës C), shampoja ka veti të larta antioksiduese.
Pantenoli i pranishëm në këtë formulim bën që floku të jetë më i butë, me më shumë shkëlqim dhe më i lehtë për t’u krehur.
Pa parabene, pa sulfate dhe pa silikon.
Testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER – SODIUM
METHYL COCOYL TAURATE –
LAURETH-5 CARBOXYLIC ACID
– COCAMIDOPROPYL BETAINE
– GLYCERIN – SODIUM CHLORIDE
– ASCORBYL GLUCOSIDE – COCONUT ACID – HEXYLENE GLYCOL – ISOPROPYL ALCOHOL – LACTIC ACID – PANTHENOL – PEG-150 DISTEARATE – PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE – PIROCTONE OLAMINE – POLYQUATERNIUM-10 – POLYSORBATE 21 – PROPYLENE GLYCOL – SALICYLIC ACID – SODIUM ACETATE – SODIUM BENZOATE – SODIUM HYDROXIDE – SODIUM LAUROYL GLUTAMATE – PARFUM / FRAGRANCE