info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Çmimi:704.00 L880.00 L

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj

Spastroje
rozë
blu
lejla


SKU: v041120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Në momentin që fëmijët tuaj fillojnë të hanë ushqim vetë, është e rëndësishme të zgjidhen produktet që e bëjnë këtë proçes sa më të lehtë dhe të pëlqyeshëm prej tyre.
Seti Twistshake përmban: lugë, thikë dhe pirun.
Janë të vogla në përmasa me qëllim që të mbahen lehtësisht nga duart e fëmijëve tuaj.
Janë të buta dhe kanë një fund pak të përkulur me qëllim që të mos bien dhe të derdhin ushqimin e bebit.
Nuk përmbajnë BPA, çka i bën të sigurta për fëmijët tuaj.
Si materiale janë përdorur elastomerët termoplastikë (TPE) dhe polipropilenet (PP), tepër të sigurta për fëmijët.