info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Hot or Cold

Çmimi:3,750.00 L 3,000.00 L -20%

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë
420 ml

Spastroje
e zezë
e bardhë
rozë
lejla
blu


SKU: v031120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

420 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Termus praktik dhe tepër i këndshëm.
Ruan temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë, në sajë të pranisë së një shtrese veshëse të dyfishtë.
Ka një dizajn unik, tepër të pëlqyeshëm dhe është lehtësisht i transportueshëm.
Ka një kapacitet prej 420 ml.
Termusi ka grykë të gjerë, çka mundëson një larje të lehtë.
Nuk duhet ta vendosni në mikrovalë ose në frigorifer.
Karakteristikat:
-si material është përdorur çelik që nuk ndryshket dhe silikon i padëmshëm;
-përmasat: ka një diametër prej 6.5 cm dhe një lartësi prej 22 cm;
-duhet të lahet me dorë dhe të shpëlahet me kujdes që të mos mbetet ujë në brendësi.

Përbërësit

steel, silicon