info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Cultery Learning Set 12m+

Çmimi:1,800.00 L 1,440.00 L -20%

Set me lugë, pirun dhe thikë i përshtatshëm për t’u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj

Spastroje
rozë
blu


SKU: v171120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Set që përmban lugë, pirun dhe thikë të dizenjuara posaçërisht për t’u mbajtur nga duart e vogla të fëmijëve tuaj.
Bishti i tyre është i shkurtër, çka mundëson mbajtjen e tyre me lehtësi nga fëmijët dhe ka një sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet.
Kjo i bën keta aksesorë më të pranueshëm nga fëmijët, duke u shtuar dëshirën për të ngrënë vetë.

Materiali i përdorur është plastika (PP dhe TPE plastika) dhe çeliku.
Nuk përmban BPA, BPS dhe BPF.

Seti është i pranishëm në ngjyra të ndryshme: zgjidhni atë që fëmija juaj adhuron.
Mund të lahen në lavastovilje.
Të përshtatshëm për fëmijë mbi 12 muaj.

Përbërësit

PP, TPE plastic, steel