info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Container 2x

Çmimi:750.00 L 600.00 L -20%

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove
2 x 100 ml

Spastroje
rozë
blu


SKU: v121120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

200 ml (2 x 100 ml)

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

blu, rozë

Përshkrimi

Enë e vogël me kapacitet prej 100 ml që ka funksion:
-ruajtjen dhe transportimin e ushqimeve, frutave të fëmijëve;
-mbajtjen dhe larjen e biberonëve.

Me qëllim që të shmangen derdhjet, gryka e enës është më e ngushtë sesa pjesa e sipërme e saj.
Pjesa fundore e enës ngjitet në sipërfaqen ku vendoset.

Lehtësisht e transportueshme.
E përbërë nga polipropilen.
Nuk përmban BPA.
Paketimi përmban dy enë me kapacitet 100 ml.

Përdorimi

Nëse doni të pastroni çuçot ndiqni hapat e mëposhtëm:
-mbusheni enën me ujë;
-vendosni çuçon brenda enës;
-vendoseni enën në mikrovalë.

Përbërësit

PP plastic