info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Tena Pants Normal Large

Çmimi:1,110.00 L3,000.00 L

Pelena për të rritur L (large) në formë mbathjesh

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Masa

10 pelena, 30 pelena

Përshkrimi

Pelena në formë mbathjesh, të cilat ofrojnë përthithje maksimale dhe mbrojtje të trefishtë nga lagështira, rrjedhja dhe aromat.
Të përshtatshme në rastet e inkontinencës urinare.
Prodhuar me një material të butë dhe komfort për lëkurën.
Sigurojnë një përshtatje shumë të mirë në trup, duke ofruar rehati dhe siguri individuale.
Të pajisura me sistemin neutralizues të aromave.
Testuar dermatologjikisht.

Masa L (large) – Perimetri i belit 100- 135cm

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping