info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Splat Mouthwash Active

Çmimi:L550.00

Shpëlarës për gojën për gingiva të shëndetshme
275ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Solucion oral i pasur me ekstrakt nga rrënjët e bergenias, gjethe delli, ekstrakte të boronicës së zezë dhe të kuqe, të cilat kanë veprim antiinflamator.
Papaini dhe luktanoli veprojnë kundër kariesit.
Pa fluor, triclosan, chlorhexidine, paraben,saharin,SLS/SLES,aroma sintetike dhe kolorant.

Përdorimi

Rekomandohet shpëlarja e gojës një-dy herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Alcohol, Plantago Major Leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polyglyceryl‑4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl‑6 Caprylate/Caprate, Benzyl Alcohol, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glucose Pentaacetate, Sodium Coco-Sulfate, Aroma, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Quercus Infectoria (Oak) Gall Extract, Arginine, Leucine, Bergenia Crassifolia Root Extract, Vaccinium Oxycoccos Fruit Extract, Cellulose Gum, Papain, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zinс Gluconate, Menthol, Caffeine, Stevia Rebaudiana Extract, Citric Acid.