info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Folacin 400mcg

Çmimi:913.00 L 912.10 L -0%

Acid folik 400mcg
Paketim x 100 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Acidi folik është një vitaminë e tretshme në ujë.
Bën pjesë në vitaminat e grupit B (B9).
Luan një rol të rëndësishëm në:
-ruajtjen e niveleve normale të homocisteinës;
-formimin e rruazave të kuqe të gjakut;
-në mirë-funksionimin e zemrës.
Nëse përdoret para dhe gjatë shtatzënisë ndihmon në parandalimin e defekteve në tubin neural dhe trurin e të porsalindurit.
I çertifikuar për mungesën e glutenit.
Pa derivate të grurit dhe produkte të bulmetit.
Pa OMGJ.
Pa maja.
Pa sojë.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Pa sheqer.
Pa aromatizues.
I përshtatshëm për veganë.
Pa konservues.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 1 ose 2 tableta në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose,
Vegetable Stearic Acid, Silica, Vegetable Cellulose, acid folic

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping