info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Shedirpharma Dreagin Bact Lavanda Vaginale

Çmimi:2,370.00 L

Produkt mjekësor i përshtatshëm si terapi bashkëshoqëruese në infeksionet vaginale
Paketim x 5 lavanda vaginale

Stock: S’ka stok

SKU: SHEDIR13
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

5 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Dreagin Bact është një formulim specifik për femrat që kanë kruarje vaginale si pasojë e:
– një infeksioni vaginal;
– hyrjes në menopauzë;
– ciklit menstrual;
– tharjes vaginale.

Lavanda vaginale mund të përdoret dhe në rastet kur femrat kanë shtim të sekrecioneve vaginale si dhe për një higjienë korrekte intime.
Nëse jeni shtatzënë këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij produkti.
Mos e përdorni nëse paketimi është i dëmtuar.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Lani duart paraprakisht. Tundeni shishen.
Nxirrni kanulën (aplikatorin) deri në fund.
Vendosni kanulën (aplikatorin) në brendësi të vaginës.
Ushtroni lehtësisht presion që gjithë sasia e solucionit të shkojë në brendësi.
Flakoni është vetëm një përdorimësh.
Nuk duhet të shpëlahet me ujë.

Përbërësit

Water, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Chlorhexidine Digluconate, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenates Castro Oil, Tea Tree Oil, PVP, Beta Glycyrrhetic Acid, Lecithin, Alpha Ketoglucaric Acid, Lactic Acid, Xanthan Gum, CI. 19140.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping