info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Dimagra Pane Proteico

Çmimi:250.00 L

High protein bread with cereals & nuts
250 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Suitable For

Masa

250 g

Përshkrimi

Buka proteinike përbëhet nga drithëra dhe fara.

Përmban 11 g proteina, 500 mg aminoacide dhe më pak se 1 g sheqer për porcion (1 fetë).

 

Dimagra® Pane Proteico është ideale për ata që duan të zëvendësojnë bukën e zakonshme në një dietë me kalori të ulët ose normoproteike.

Ideale për:

 • personat që ndjekin një dietë me kalori të ulëta;
 • ata që duan të ruajnë peshën;
 • fëmijët në moshën e zhvillimit;
 • personat që merren me sport;
 • të sëmurët me diabet.
Përbërësit

Water, Protein Blend (12%) (wheat protein, whey protein and amino acids: L-Arginine, L-Leucine),brown flax seeds, wholemeal rye flour, soybeans (6%), soy flour (3%), wheat bran, Flax seeds, sunflower seeds, oat fiber, yeast, salt, acidity regulator: sodium diacetate, whey.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping