info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Dimagra Croisant Proteico al Cioccolato

Çmimi:1,500.00 L

Briosh me përmbajtje të lartë proteinash dhe fibrash dhe sasi të ulët sheqeri
3 x 65 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Suitable For

Masa

3 x 65 g

Brand

Përshkrimi

Protein Croissant Dimagra® është një snack proteinash, me shumë fibra dhe pak sheqer.

I përsosur në dietat proteinike për mesvaktin e paradites ose pasdites.

Gjithashtu ideal edhe për mëngjes.

Përbërësit

Wheat proteins, oat proteins, rice proteins, acacia fiber, wheat fiber, butter, olive oil, coconut oil, erythritol, maltitol, emulsifiers: sunflower lecithin, mono and diglycerides of fatty acids, salt, natural yeast, sweeteners: sodium cyclamate, preservatives: potassium sorbate, vanilla flavor.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping