info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 33%

Çmimi:350.00 L

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 33%

50 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Suitable For

Masa

50 g

Përshkrimi

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinash.E shijshme dhe krokante.

Ideale për të marrë sasinë e nevojshme të proteinave pas aktivitetit fizik ose si një snack ngopës në çdo kohë të ditës.

Ideale për t’ju shoqëruar në udhëtimin tuaj për humbje peshe.

Pa gluten. Pa vaj palme. Pa OMGJ.

Përbërësit

Protein mix (whey protein, soy protein); chicory root fiber; bulking agent: polydextrose; sweetener: maltitol; humectant: sorbitol syrup; cocoa butter; coconut oil; sunflower oil; cocoa powder; flavorings; emulsifiers: soy lecithin, sunflower lecithin; tapioca starch; salt; sweetener: sucralose.

It may contain traces of: nuts, sesame, egg, peanuts.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping