info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma BotanicalMix Vitadi 2000 UI

Çmimi:1,384.80 L

Suplement ushqimor me vitaminë D
Paketim x 60 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Vitadi është një suplement ushqimor i vitaminës D, një vitaminë e rëndësishmë për kockat, dhëmbët dhe për funksionimin normal të sistemit imunitar.
Formulimi përmban dhe vitaminën E, e cila ka veti të mbrojë qelizat nga stresi oksidativ.

Duke qënë se vitamina D është e nevojshme për përthithjen e disa mineraleve në zorrë, ky suplement rekomandohet të përdoret:
-te personat që vuajnë nga artriti;
-te personat që vuajnë nga reumatizma;
-për parandalimin dhe trajtimin e osteoporozës;
-në rastet kur kemi një sistem imunitar të dobët;
-tek personat që kanë probleme me sistemin kardiovaskular;
-për të përmirësuar tonusin e muskujve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Bulking agent: microcrystalline cellulose; Vitamin E (DL – alpha tocopheryl acetate), anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; Vitamin D3 (cholecalciferol).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping