info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Bisk8

Çmimi:455.00 L

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike
60 g

Stock: Ka stok

SKU: 4497083
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

1 biskotë 60 g

Suitable For

Përshkrimi

Biskotë proteinike, e shijshme, me paketim të vogël (mund ta mbani gjatë gjithë kohës me vete) dhe me indeks glicemik të ulët.
është e aftë të pakësojë ndjesinë e urisë për të paktën 5 orë.
E përshtatshme për personat që ndjekin një dietë hipo-kalorike.
Ideale për t’u përdorur përpara dhe pas aktivitetit fizik, pavarësisht orarit të ditës.

Konsumimi në sasi më të madhe seç duhet, mund të çojë në shfaqjen e efekteve laksative.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

Milk protein, hydrolyzed gelatin, cocoa preparation (maltitol, non-hydrogenated vegetable fats, low-fat cocoa powder [15%], emulsifier (soy lecithin), flavorings), wafer (“0” type wheat flour, sugar, wheat starch, stabilizer: maltitol, emulsifier: soy lecithin, soybean oil, coconut oil, salt, caramel coloring, sweetener: acesulfame k, flavoring, acidity regulators: sodium carbonate, ammonium carbonate), sunflower oil, flavorings, sucralose.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping