info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 20 results

Plasmon Qumësht me biskota

Qumësht me biskota për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
360.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Qumësht me kakao

Qumësht me shije kakaoje për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
360.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Yogurt Biscotto 6 m+

Kos me biskota për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Yogurt Albicocca 6 m+

Kos me kajsi për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije karrote dhe domateje për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije kungulli dhe karrote për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije thjerrëzash dhe patatesh për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon I Paff për bebe

Patatina me shije bizeleje dhe misri për bebe mbi 12 muajsh 15 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me mollë

Kos me mollë për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Qumësht me vanilje

Qumësht me shije vaniljeje për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
450.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me dardhë

Kos me dardhë për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota për fëmijë

Biskota klasike për foshnje mbi 6 muajsh 120 g
180.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota biberoni

Biskota Plasmon për foshnje mbi 4 muajshe Kuti x 600 g
1,010.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon djathë për bebe

Kombinim në formë pureje i dy llojeve të ndryshme të djathrave për bebe 2 x 80 g
570.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pluhur biskote

Pluhur biskote për foshnje mbi 4 muajsh 2 kuti x 374 g
1,220.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me banane

Kos me banane për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota me qumësht 12 m+

Biskota me qumësht për fëmijë mbi 12 muajsh 240 g
640.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Biskota 6 m+

Biskota klasike për foshnje mbi 6 muaj
440.00 L970.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

HIPP ORGANIC Kroketa orizi me boronicë

Snak orizi me shije boronice për fëmijë nga 8 muaj 30 g
260.00 L 234.00 L -10%
Shtoje në shportë

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë