info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Probielle Balance

Çmimi:1,820.10 L

Suplement ushqimor që i rikthen balancën florës intestinale
Kuti x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Probielle Balance është suplement që ofron kujdes të përditshëm për zorrën tuaj.
Përmban 10 miliardë lloje bakteresh, të zgjedhura posaçërisht për ti rikthyer ekuilibrin zorrëve.
Probielle është i përshtatshëm për njerëzit që ndihen të fryrë ose kanë vështirësi në tretje, në pjesën më të madhe të kohës.
Nëse konsumimi i kosit nuk është më i mjaftueshëm, atëherë Probielle Balance është zgjedhja e duhur për ju.
Bakteret e acidit laktik nuk shpërbëhen nga aciditeti i stomakut dhe shkojnë drejt zorrës, ku më pas shumohen.
Për personat që e kanë vështirësi të gëlltisin kapsulat nuk ka problem: mund ti hapni dhe ti tresni në ujë apo ti përzjeni me ushqimin.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahen larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, e shoqëruar me një gotë ujë, në vaktin ushqimor kryesor.

Përbërësit

Active ingredients
Bifidobacterium lactis HN019
Lactobacillus acidophilus NCFM 10 billion CFU

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping