info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Pure me bishtaja, karrota dhe patate 6m+

Çmimi:270.00 L

Pure me bishtaja, karrota dhe patate për bebe duke nisur nga 6 muajsh.
2 x 80 g

Stock: S’ka stok

SKU: PL107
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

2 x 80 g

Mosha

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Pure perimesh e homogjenizuar me bishtaja, karrota dhe patate.

Rekomandohet të përdorimi nga muaji i 6-të, përveç nëse këshillohet ndryshe nga pediatri.
Pa gluten.
Ideale për të lejuar fëmijën tuaj të shijojë bishtajoret, duke provuar shije të ndryshme.
E kombinuar me drithërat përfaqëson një burim alternativ proteinash, si pjesë e një diete të larmishme.

Produkti duhet të ruhet në një vend të thatë larg burimeve të nxehtësisë.
Nëse nuk konsumohet plotësisht, produkti duhet të mbyllet, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orëve.

Përbërësit

Source of protein
Without dyes and preservatives, as required by law
0% Salt Added, 0% Starches Added

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping