info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Lenticchie con Carote

Çmimi:300.00 L

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muaj
2 x 80 g

Stock: Ka stok

SKU: PL132
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 x 80 g

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Pure me thjerrëza dhe karrota për foshnje mbi 8 muajsh.
Prodhuar me një proçes tradicional që garanton ruajtjen për një kohë të gjatë.
Pa ngjyrues dhe konservues.
Pa kripë të shtuar.

Pureja e homogjenizuar me thjerrëza dhe karrota është ideale për ta lënë fëmijën të shijojë bishtajore dhe të provojë një ushqim ndryshe.
Thjerrëzat e homogjenizuara Plasmon përfaqësojnë një burim alternativ proteinash ndaj mishit, peshkut dhe djathit, si pjesë e një diete të larmishme.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Ruhet në frigorifer deri në 24 orë pas hapjes.

Përbërësit

Cooking water
Lentils (20%)
Carrots (8%)
Rice flour
Concentrated lemon juice
It may contain traces of gluten

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping