info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon kos me kajsi

Çmimi:290.00 L

Kos me kajsi për foshnje mbi 6 muaj
2 kavanoza x 120 g

SKU: PL008
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

2 x 120 g

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Kosi me kajsi Plasmon është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj, me përjashtim të rasteve kur mjeku pediatër e këshillon ndryshe.
Kosi që nevojitet për të përftuar këtë “snack” merret nga Tiroli, një provincë në Italinë e Veriut.

Shërben si një burim për kalçiumin dhe vitaminën C.
Përmban fermente laktike.
Nuk përmban ngjyrues, konservues dhe as gluten.

Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg dritës.
Nëse nuk konsumohet i gjithi ruhet në frigorifer dhe mund të përdoret brenda 24 orësh nga hapja.

Përbërësit

Water, Apricot (25%)
Yogurt ( milk ) (25%)
Concentrated apple juice
Cornstarch
Calcium lactate
C vitamin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping