[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

gjalpë kokosi

Showing all 16 results

Ofertë!
-15%

Bionike Proxera Lip Balm

Balsam për buzët me efekt mbrojtës dhe hidratues. 10 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë

Plasmon Yogurt Biscotto 6 m+

Kos me biskota për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Yogurt Albicocca 6 m+

Kos me kajsi për foshnje mbi 6 muaj 2 x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me mollë

Kos me mollë për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me dardhë

Kos me dardhë për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
350.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Kos me banane

Kos me banane për foshnje mbi 6 muaj 2 kavanoza x 120 g
290.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus Eczema Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Mango Monkey & Yogurt 8 m+

Pure e lëngshme me kos & mango 85 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Blueberry Bear & Yogurt 8 m+

Pure e lëngshme me kos, mollë & boronica 85 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Fruity Fox & Yogurt 8 m+

Pure e lëngshme me kos, mollë, banane e fruta pylli 85 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle Bio Organic Tasty Turtle 8 m+

Pure e lëngshme me kos, mollë & dardhë 85 g
250.00 L 237.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soleil des Vignes Gel Douche

Xhel pastrues pa sapun për trupin. Aromë e kokosit, luleve të portokallit dhe jaseminit. 200 ml
1,510.00 L 1,359.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Mister Baby Body Cream 0m+

Krem trupi për bebe 250ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Mister Baby Nappy Protective cream 0m+

Pastë për lëkurën delikate në zonën e pelenave 100ml
800.00 L 640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Mister Baby Face Cream 0m+

Krem fytyre për bebe 50ml
800.00 L 640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Mister Baby Cleansing Milk 0m+

Qumësht pastrues për lëkurën e bebes 0m+ 250ml
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë