info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Kos me biskota

Çmimi:290.00 L

Kos me biskota për foshnje mbi 6 muaj
2 kavanoza x 120 g

SKU: PL007
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 x 120 g

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Kosi me biskota Plasmon është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj, me përjashtim të rasteve kur mjeku pediatër e këshillon ndryshe.
Kosi që nevojitet për të përftuar këtë “snack” merret nga Tiroli, një provincë në Italinë e Veriut.

Shërben si një burim për kalçiumin dhe vitaminën C.
Përmban fermente laktike.

Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg dritës.
Nëse nuk konsumohet i gjithi ruhet në frigorifer dhe mund të përdoret brenda 24 orësh nga hapja.

Përbërësit

Yogurt ( milk ) (60%)
Waterfall
Plasmon biscuit (6%) (wheat flour, sugar, vegetable oils (sunflower, olive), skimmed milk powder, wheat starch, barley malt extract, raising agents (ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen carbonate, diphosphate disodium), calcium carbonate, emulsifier: sunflower lecithin, flavors, iron fumarate, niacin, riboflavin, thiamine, vitamin B6)
Sugar
Milk’s proteins
Cornstarch
Concentrated lemon juice
Natural aroma
C vitamin
It may contain traces of soy

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping